Play Your Story

Nowy wymiar rozgrywki!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-28 12:04:39

Sanger
Administrator
Skąd: San Andreas (San Fierro)
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 14
Windows 7Opera 42.0.2393.94

Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Witam! Z przyjemnością otwieram rekrutacje na moderatora. Wszystkie podania pisane niestarannie, bez wzoru, lub w innym wątku będą odrzucane! Oto wzór:

Imię:
Wiek:
Staż na serwerze:
Login przy logowaniu:
Serial:
Coś o sobie:
Zainteresowania:
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?:
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?:
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?:


Wszystkim życzę powodzenia!

Offline

#2 2016-12-28 12:10:08

Bartek
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 1
Windows 8.1Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię:Bartek
Wiek:14 niedługo 15
Staż na serwerze: od wczoraj ale będę codziennie
Login przy logowaniu:Bartek
Serial:E1BE1BD5A93C06747C773DC8EEC44224
Coś o sobie:Mam na imię Bartek,uczęsczam do 2 klasy Gimnazjum.Z natury jestem pomocną,miłą i spokojną osobą.Pochodzę z województwa Śląskiego.Jestem średniego wzrostu,mam niebieskie oczy,ciemne włosy i nie boje się żadnych wyzwań.W wolnych chwilach lubię grać na komputerze,chodzić na siłownie i uprawiać różnego rodzaju sport.Słucham każdej muzyki jaka wpadnie w ucho.Mam dystans do siebie jak i innych.Potrafię zachować się w każdej sytuacji.Gdy występuje jakiś konflikt zawsze postępuje tak aby obie strony wyniosły z niego zysk.Piszę dokładnie lecz czasem zdarzają mi się drobne błędy.
Zainteresowania: Spor, granie na komputerze, granie w piłkę ręczną
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?: 9h
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?: tak oczywiście.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?:Sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Sądzę że każdy ma prawo dostać szansę. Ranga moderatora wiąże się z pełnym ogarnięciem i powagą. Nie przeszkadzam innym graczom, a raczej im pomagam.Zasługuje na tą rangę, bo wiem, że zawsze dobrze i sumiennie wypełniam swoje obowiązki, można na mnie liczyć. Jestem osobą która szybko się uczy i nawiązuję nowe znajomości. Od dawna przyglądam się pracy moderatora. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie i będę przyczyniał się do rozwoju serwera jak tylko potrafię. Gram tu od bardzo dawna i mam bardzo dobrą opinię. Zawsze chętnie zawieram nowe znajomości, staram się, aby ludzie dostrzegali mnie jako człowieka, a nie gracza. Nie jestem typem samoluba, który widzi tylko własny czubek nosa. Myślę, że jestem aktywnym graczem jak na czas poświęcany na grę. Kontakt pomiędzy graczami też mam dobry tak samo z administracją. Chętnych na to stanowisko jest bardzo dużo ale ja jestem w stanie sprostać tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas na rangę moderatora. Zapewniam, że swoje obowiązki będę wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem. Myślę, że mojej osobie można zaufać. Jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze. Nie boję się zmian. Lubię pracować w grupie. Mam dokładną ortografię (lecz czasem zdarza mi się popełnić błąd) co przez to mogę jak najdokładniej porozumieć się z graczami pisemnie tak aby zrozumieli każde moje zdanie które napisałem na czacie.

Offline

#3 2016-12-28 12:17:40

ShadowBiceps
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 8
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię:Kacper
Wiek:15lat
Staż na serwerze:Gram od wczoraj ale będe grał cały czas bo zajebisty server [dblpt])
Login przy logowaniu:ShadowBiceps
Serial: 2D84915EA0F9AEE5F7D0A13AD6283B44
Coś o sobie:Siema jestem Kacper mam 15lat mieszkam w Niemczech chodze do klasy 3 gimnazjum.Jestem bardzo pomocny i nigdy nikogo nie zostawiam z tyłu.Moje hobby to jazda na motorze oraz malować.Moje zalety to nigdy się nie spuźniam i nigdy nikłamie.Jestem otwarty na nowe przyjaźnie i na nowe grupy nie mam problemu grać,gadać z młodszymi i tak.
Zainteresowania:Jazda na motorze,programowanie oraz malowanie.Mam też zamiar nagrywać na tym servie bo jest zajebisty :333
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?:8-10h
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?:Bez problemu zawsze słucham się swojich przełożonych
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?:Grałem na pylife i byłem moderatorem z 2 miech puźniej szukałem mniejszych serwerów bo na pylife to katastrofa za dużo odwalaczy i troli naprzydłak taki idiota co jeździ busem i pcha każdeo mniejsza ogarniam bardzo dobrze to dużo komend jestem bardzo ogarnięty nigdy kogoś nie wyzywam chyba że mnie już tak wkurwi za przeproszeniem i dlatego chciał bym być [dblpt]) Ogarniam jeszcze bardzo dzobrze rp ale to dla suppa nie potrzebne [dblpt])

Pozdrawiam Cały Server !!!

Offline

#4 2016-12-28 12:58:19

silent
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię:
Wiek:
Staż na serwerze:
Login przy logowaniu:silent
Serial:13864BDED16F01D08EFEF4721B5EEAF3
Coś o sobie:Witam mam lat 13 bardzo lubię pomgać ludzią oraz infromować ich jak zacząć na takim serwerze jakim jest oto ten serwer.
Zainteresowania:policja,piłka nożna
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?:w wolne dni cały dzień w rok szkolny 2h/3h
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?:Oczywiście robię to w SAPD
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?:Ponieważ lubię pomagać oraz bardzo chciałbym się poczuć jak szanowany człowiek
Dziękuje za uwagę pozdrawiam serwer oraz SAPD

Offline

#5 2016-12-28 18:16:44

Demon
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 2
WindowsFirefox 50.0

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię:Kamil
Wiek:14
Staż na serwerze:Gram od 27.12.2016
Login przy logowaniu:Demon
Serial:61BD3CA32B0721DEB54AD45805AB7C12
Coś o sobie:Cześć jestem Kamil lubie grać w piłkę nożną, pingponga,siatkówkę jestem bardzo uczynnym graczem.Lubie pomagać wszystkim lubie jeździć autem.
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?:Na tym serverze dziennie bed61BD3CA32B0721DEB54AD45805AB7C12
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze? spędzać bedę na serwerze co najmniej 2 godziny
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?:Oczywiście że tak
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?:Chciałbym się sprawdzić w tej frakcji bardzo szybko się uczę nie byłem jeszcze w SAPD,Jak mnie dodacie to nie będziecie żąłować przynajmniej tak myśle.

Offline

#6 2016-12-28 18:26:27

KieRoN
Zbanowany
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 0
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię: Dominik
Wiek: 19
Staż na serwerze: 2d
Login przy logowaniu: KieRoN
Serial: A41F163107C21C4F15AB9EB621AB3742
Coś o sobie: Jestem miły spokojny orz wyrozumiały.
Zainteresowania: Moimi zainteresowaniami są Medycyna,Wędkarstwo i kolekcjonowanie Gier typu Wiedźmin i Gta.
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?: 3-4h
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?:Będę się dostosowywać ponieważ szacunek dla wyższej rangi musi być.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?: Ponieważ jestem spokojny rozwiąże każdy problem oraz mam doświadczenie bo byłem na kilku innych serwerach RCONem. Mam nadzieję że będzie nam się dobrze współpracować. Pozdrawiam całą Administrację serwera.

Offline

#7 2016-12-28 18:38:25

JesteReK
Moderator
Skąd: Darłowo
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 7
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię:
Wiek:
Staż na serwerze:
Login przy logowaniu: JesteReK
Serial:  73976D3B58F13351228F871DD295C6B3
Coś o sobie:Nazywam się Jakub Wojda, mam 14 lat i jestem na ogół spokojną osobą. Chodze do szkoły w Darłowie i lubię wybierać się ze znajomymi z klasy np. do Kina ale w szczególności z moją dziewczyną. Bardzo często gram w MTA:SA i także w CS:GO, mam też PS4 na którym od czasu do czasu popykam sobie w różnę gry ale w szczególności w gre ''Grand Theft Auto V''. Nigdy nie bałem się nowych wyzwań i porażek zawsze kiedy mi coś niewyjdzie robie to aż do skutku, miałem dużo razy doczynienia z moderacją na serwerach RPG i RP. Moją pasją w MTA:SA jest odgrywanie RP, czyli głównie akcje frakcyjne ale też lubię bardzo mocno pomagać graczą serwerów MTA, jak komuś coś nie wychodzi to zawsze staram mu się to tak wytłumaczyć żeby na przyszłość umiał to perfekcyjnie wykonać. Kiedyś miałem też swój kanał na YT i nagrywałem na nim tak zwanego '' Minkrofta '' ,a moja historia z MTA:SA rozpoczeła się tak, jak miałem jedenaście lat wyszłem na dwór i gadaliśmy z kolegami o różnych częściach gry GTA ja nagle wypaliłem z Gta Sa i koledzy zapytali się kiedy sobie pogramy, wtedy się zdziwiłem i zapytałem w co? oni odpowiedzieli żę w MTA:SA ja do nich co to jest? oni wytłumaczyli mi te gre, ja wszystko pobrałem i tak właśnie rozpoczołem gre w MTA a skończyłem moją wieloletnią przygode z '' Minkroftem''. W szkole też uczęszczam na kursy medyczne które mnie bardzo inspirują i dużo się na nich ucze, w przyszłości chce zostać Chirurgiem Onkologiem.
Zainteresowania: Onkologia czyli dział medycyny zajmujący się nowotworami, granie w gry komputerowe.
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?: Na serwerze będe dziennie około od trzech do ośmiu godzinek.
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?: Tak, polecenie wyżeszej rangi to dla mnie jest ważniejsze od Boga!
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?: Jestem dużo aktywny w MTA, słucham się rang wyższych i spełniam wszystkie powierzone mi obowiązki. Lubię podejmować nowe wyzwania i jak mi coś nie wyjdzie to nigdy się nie poddaje, wiem jak trzeba moderować na serwerze RPG, na innych serwerach nigdy nie przytrafiło mi się dostać skargi z jakiegokolwiek powodu, ale często zdarzały się na mnie pochwały z powodu iż, bardzo dużo byłem aktywny i pomagałem graczom. Jeden gracz raz napisał na pm do RCON'a żę go oszukałem i RCON go wyśmiał. Wszystko na co oczekuje chce osiągnąć sprawiedliwością i uczciwością nigdy nie śmiałbym się poprosić kogoś oto żeby coś za mnie zrobił


Cele serwerowe: Lider frakcji, Administrator, Wszystkie autka z serwera, Organizacja, Bogactwo
Spełnione: Lider frakcji, Wszystkie autka z serwera, Organizacja, Bogactwo

Offline

#8 2016-12-28 21:05:46

Gamer
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 42.0.2393.94

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię:Michał
Wiek:14
Staż na serwerze:115 minut
Login przy logowaniu:Gamer
Serial:2CB94D04613DEEE9D43AA19FF7FA1
Coś o sobie:Nazywam się Michał mam 14 lat i chodzę do 2 gim. Mam motocykl marki Honda NSR-125 i Yamaha YZF-R 125.
Zainteresowania:Interesuję się piłką nożną ale też siatkówką. Kocham motocykle. <3
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?:Hmm do niedzieli tej byłoby po 8-10 godzin dziennie.
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?:Tak dostosuję się.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?:Jestem bardzo pomocnym graczem. Zresztą co się będę rozpisywał Jestem Pomocny poprostu!

Offline

#9 2016-12-28 21:28:10

Karkeom
Moderator
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 15
Windows 7Firefox 48.0

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię:Marek
Wiek:15
Staż na serwerze:od wczoraj ale będę cały czas [dblpt])
Login przy logowaniu:Karkeom   
Serial:09776F374F561CD2981D5140921F8AA1
Coś o sobie:Mam na imię Marek. Mieszkam w Województwie wielkopolskim, w miasteczku o nazwie Grabów nad Prosną. Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum. Jestem spokojny, nieśmiały, w stosunku do nieznajomych jestem życzliwy, jednakże gdy kogoś znam i mi podpadł, to miło nie jest. Staram się wyrabiać dobrą opinię o Sobie, ale nie każdy musi być uprzejmy.
Zainteresowania:Interesuję się piłką nożną , motoryzacją i informatyką [sred])
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?:6-7h
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?:Jasne
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?:Ponieważ będę się spisywał na tym stanowisku. Będę pomagał nowym graczą, którzy nic nie będą wiedzieli.Również będę przychodził na raporty związane z pomocą i innymi.. Ale nie takimi "Potrzebuje kogoś".Również będę pomagał wyższym rangą w problemach.Nie zawiedziecie sie na mnie [dblpt]).

Ostatnio edytowany przez Karkeom (2016-12-28 21:28:41)

Offline

#10 2016-12-28 21:50:28

Daniel
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 1
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię:Daniel
Wiek:15
Staż na serwerze: sprawdzalem ile minut mam 600min przegranych w ciągu 2d
Login przy logowaniu:|CS|Daniel.
Serial: 3FD7BF3830D489AECFFEE688CD27C2F2
Coś o sobie: jestem spokojnym miłym i ogarniętym graczem.
Zainteresowania: samochody
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?: około 3h w wekendy wiencej okolo 6 7h
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?:tak dostosuję sie
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?: poniewiasz chciałbym pomagać temu serwerowi w rozwijaniu sie i pomagać mu jak tylko umiem.  byłem kiedyś moderatorem na innym serwerze i myślę że sobie powinienem poradzić. Znam regulamin i niebende obrażał graczy jestem gotowy słurzyć jako administracja i słychać się wyrzszych rang i wykonam każde zlecone mi zadanie.


POZDRAWIAM CAŁO ADMINISTRACJĘ ?

Ostatnio edytowany przez Daniel (2016-12-28 21:56:15)

Offline

#11 2016-12-28 23:09:01

PolskiDariusz
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 3
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię: Dariusz
Wiek:14 Lat, 30 Grudnia Bede Miał 15 Lat
Staż na serwerze: 501Minut
Login przy logowaniu: PolskiDariusz
Serial:  4B37E3480C3FAD3B5178CDBBF0540F71
Coś o sobie: Mam Na Imie Dariusz Mam 15 Lat od 30 grudnia, interesuje nie programowaniem itd wszystko co związane z komputerami, serverami mta, minecraft, samp, wszystkimi, lubie grać dużo w gry testować systemy operacyjne typu mac osx itd
Zainteresowania: ja interesuje sie programowanie i informatyka czyli wszystko zwiazane z komputerami i serverami do gier [dblpt])
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?: jak bd mogl to nawet 24/7 he w weekendy od 12 do 24 albo wiecej a w tygodniu od 16 do 22 [dblpt][slash]
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?: no oczywiscie a jak inaczej przeciez wyzsza ranga jest wazniejsza od nizszej
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?: Ponieważ Lubię ten serwer, fajna tu administracja zwłaszcza Hiroszek bo dzisiaj o 21:30 miałem akcje z nim w ARABÓW "Allah Akbar" no i poprostu chce popilnować servera żeby był porządek i fajnie sie tu graczom nowym grało.

To Wszystko Z Mojej Strony PolskiDariusz

Offline

#12 2016-12-29 04:14:16

Sferu
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-29
Liczba postów: 2
Windows XPMaxthon 4.4.6.1000

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Piszę w Imieniu MrDerxesPL"a, poniewaz on ma troche rozwalony komputer. Ma uszkodzony sprzęt fabrycznie i jak wchodzi na przeglądarke to wyłącza mu sie komputer. Poprosil mnie o to, więc mu nie odmówilem, no i to co mi wyslal, to wkleilem [dblpt]D

Imię: Marcel
Wiek: 14 lat
Staż na serwerze: 302 min
Login przy logowaniu: MrDerxesPL
Serial:   FE32A0B9D8BFCEE02CC646C453FF6343
Coś o sobie: Mam na imię Marcel, mam 14 lat. Mieszkam w wojewódzctwie Mazowieckim w Warszawie. Jestem osobą rozmowną, miłą i śmieszną. W życiu poza grą interesuje się Informatyką, Motoryzacją i grami. Jestem osobą, która bardzo dużo czasu spędza na serwerze. Może i nie gram długo, ale to sie zmieni. W pierwszy dzien grania zdobylem 302 min, co jest bardzo sporym wynikiem jak na 1 nie cały dzień.  Pomagalem dla Administratora o nicku Sferu w stworzeniu TS3, oraz jego zrobieniu, zajmowalem się głównie robieniem kanałów i ich funkcji.
Zainteresowania: Interesuje się Informatyką, Grami, Motoryzacją, Wybralem Informatyke, poniewaz bardzo dużo czasu spędzam ze sprzętami komputerowymi.
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?:
Dzisiaj siedzialem okolo 6 h, i mysle że to moja dniówka.
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?: Wiadomo, że sie dostosuję, poniewaz znam administracje i mysle że jest dobra [dblpt]).
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?: Hmm, mysle że nadaje się na supporta, poniewaz mam juz doświadczenie i bardzo lubie siedziec na serwerze i pomagac graczom.

Ostatnio edytowany przez Sferu (2016-12-29 04:19:43)

Offline

#13 2016-12-29 13:13:35

Prokox123
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-29
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię: Karol
Wiek: 14
Staż na serwerze: 120 min (Będzie więcej)
Login przy logowaniu: Prokox123
Serial: 186F08E450AACFCAF9E175F30A09C4A3
Coś o sobie: Cześć, mam na imię Karol mam 14 lat. Mieszkam w województwie Małopolskim w Tarnowie. Jestem osobą miłą.
Zainteresowania: Interesuję się informatyką i motoryzacją.
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?: 2-4h
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?: Tak dostosuję się
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?: Uważam że, powinniście mnie wybrać ponieważ, gram na serwerze już od dłuższego czasu i poznałem już tutaj zasady które tu panują. Znam już obyczaje serwer i graczy. Znam Regulamin Serwera i go godnie przestrzegam. Jeżeli otrzymam takową szansę nie będę jej wykorzystywał do niczego które jest nie zgodne z regulaminem oraz do faworyzacji graczy w jakimś stopniu. Staram się być kulturalny i spokojny do graczy na serwerze jak i administracji. Jestem w stanie działać samodzielnie jak i w zespole. Nie mam problemu w słuchaniu się wyższej rangi. Jestem osobą ambitną która zawsze wykonuje swoje zadania jak i cele do końca. Jeżelibyście mnie wybrali na to stanowisko mogę zagwarantować że byłbym aktywny na forum jak i serwerze. Wszystkie moje kary które bym dał graczom byłyby sprawiedliwe. Zawsze staram się pomagać nowym graczom którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na serwerze dzięki temu ułatwiam im rozpoczęcie. Jeśli podejmuję jakiekolwie zadanie wkładam to cały mój wolny czas aby to zadanie zostało ukończone w dobrym zakończeniu. Jeżeli jestem świadkiem jakiegoś incydentu zawsze mówię całą prawdę. Konflikty rozwiązuję tak aby obie strony wyszły na tym po równo. Nie lubię faworyzacji także moje kary będą zawsze sprawiedliwe nawet jeżeli będzie to mój najlepszy przyjaciel. Jestem często na serwerze tak więc gwarantuję to że będę wykonywał dużo raportów oraz eventów by gracze mieli coś do wygrania.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam Prokox123


Pozdrawiam
-Prokox123

Offline

#14 2016-12-29 14:27:42

JesteReK
Moderator
Skąd: Darłowo
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 7
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

JesteReK napisał/a:

Imię: Kuba
Wiek: 13
Staż na serwerze: 3dni
Login przy logowaniu: JesteReK
Serial:  73976D3B58F13351228F871DD295C6B3
Coś o sobie:Nazywam się Jakub Wojda, mam 14 lat i jestem na ogół spokojną osobą. Chodze do szkoły w Darłowie i lubię wybierać się ze znajomymi z klasy np. do Kina ale w szczególności z moją dziewczyną. Bardzo często gram w MTA:SA i także w CS:GO, mam też PS4 na którym od czasu do czasu popykam sobie w różnę gry ale w szczególności w gre ''Grand Theft Auto V''. Nigdy nie bałem się nowych wyzwań i porażek zawsze kiedy mi coś niewyjdzie robie to aż do skutku, miałem dużo razy doczynienia z moderacją na serwerach RPG i RP. Moją pasją w MTA:SA jest odgrywanie RP, czyli głównie akcje frakcyjne ale też lubię bardzo mocno pomagać graczą serwerów MTA, jak komuś coś nie wychodzi to zawsze staram mu się to tak wytłumaczyć żeby na przyszłość umiał to perfekcyjnie wykonać. Kiedyś miałem też swój kanał na YT i nagrywałem na nim tak zwanego '' Minkrofta '' ,a moja historia z MTA:SA rozpoczeła się tak, jak miałem jedenaście lat wyszłem na dwór i gadaliśmy z kolegami o różnych częściach gry GTA ja nagle wypaliłem z Gta Sa i koledzy zapytali się kiedy sobie pogramy, wtedy się zdziwiłem i zapytałem w co? oni odpowiedzieli żę w MTA:SA ja do nich co to jest? oni wytłumaczyli mi te gre, ja wszystko pobrałem i tak właśnie rozpoczołem gre w MTA a skończyłem moją wieloletnią przygode z '' Minkroftem''. W szkole też uczęszczam na kursy medyczne które mnie bardzo inspirują i dużo się na nich ucze, w przyszłości chce zostać Chirurgiem Onkologiem.
Zainteresowania: Onkologia czyli dział medycyny zajmujący się nowotworami, granie w gry komputerowe.
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?: Na serwerze będe dziennie około od trzech do ośmiu godzinek.
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?: Tak, polecenie wyżeszej rangi to dla mnie jest ważniejsze od Boga!
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?: Jestem dużo aktywny w MTA, słucham się rang wyższych i spełniam wszystkie powierzone mi obowiązki. Lubię podejmować nowe wyzwania i jak mi coś nie wyjdzie to nigdy się nie poddaje, wiem jak trzeba moderować na serwerze RPG, na innych serwerach nigdy nie przytrafiło mi się dostać skargi z jakiegokolwiek powodu, ale często zdarzały się na mnie pochwały z powodu iż, bardzo dużo byłem aktywny i pomagałem graczom. Jeden gracz raz napisał na pm do RCON'a żę go oszukałem i RCON go wyśmiał. Wszystko na co oczekuje chce osiągnąć sprawiedliwością i uczciwością nigdy nie śmiałbym się poprosić kogoś oto żeby coś za mnie zrobił


Cele serwerowe: Lider frakcji, Administrator, Wszystkie autka z serwera, Organizacja, Bogactwo
Spełnione: Lider frakcji, Wszystkie autka z serwera, Organizacja, Bogactwo

Offline

#15 2016-12-29 14:30:39

BoskiGr
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-29
Liczba postów: 7
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię: Kuba
Wiek:14
Staż na serwerze:ponad 100 minut
Login przy logowaniu:BoskiGr
Serial:6D40DB522DD403EB9609E55226CBA9F3
Coś o sobie:Tak jak wcześniej wspominałem na imię mam Jakub, w tym roku obchodziłem moje 14 urodziny. Mieszkam na pomorzu, a dokładnie w małej miejscowości jaką jest Czarna Woda. Uczęszczam do 2 gim, lecz na tym nie chcę poprzestać. Interesuję się głównie Informatyką oraz motoryzacją. Z charakteru jestem osobą empatyczną oraz spokojną z poczuciem humoru.
Zainteresowania:Pilka nozna,mta,siatkowka,motocykle,auta,mechanika
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?:Na serwerze jestem wstanie spędzić masę czasu ale tak średnio to od 4 do 6 godzin.
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?:
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?:Na serwerze gram już od dłuższego czasu, dzięki czemu zdążyłem się już zapoznać z wszelakimi sytuacjami na jakie można napotkać na serwerze oraz wiem jak na nie zaradzić. Ponadto nie jestem osobą stronniczą, co bardzo ceni się na takim stanowisku. Potrafię pracować w grupie oraz podporządkować się osobą z wyższą rangą. Wiem że ranga moderatora wiąże się z wielką odpowiedzialnością, ale jestem pewien że temu podołam.


Robił Bym Eventy takie jak


Sztafeta, byłby to event drużynowy, to znaczy że zgłaszać się będą grupy po trzy osoby, Cały bieg byłby podzielony na kilka konkurencji:
Pierwsza osoba biegnie z punktu A do punktu B.
Druga osoba otrzymałaby rower którym będzie musiała udać się z punktu B do punktu C jak tylko członek drużyny który brał udział w wcześniejszym etapie zjawi się na miejscu.
Trzecia osoba tak samo jak druga będzie czekała na poprzednika na punkcie C, leczy tym razem otrzyma on sweepera i będzie musiał dojechać do mety, po tym wszystkim drużyna która zjawiła się jako pierwsza na mecie zgarnia główną nagrodę.


Poscig :
Event odbyłby się na mapie eventowej, na której gracze otrzymaliby jednakowe pojazdy w celu dogonienia uciekającego moderatora i zatrzymaniu go, pierwsze trzy osoby które wejdą do pojazdu prowadzonego przez moderatora, wygrywają.

Offline

#16 2016-12-29 15:58:23

Donald
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2016-12-29
Liczba postów: 8
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię: Radosław
Wiek: 16 lecz zapewniam iż zachowuję się na osobę pełnoletnią.
Staż na serwerze: Niestety dołączyłem dopiero dzisiaj lecz posiadam duży staż w mta więc zapewne szybko osfoję się z PYS.
Login przy logowaniu: Donald
Serial: FD66DEE3DE77677C5EFC556C9BBDC6A1

-----------------------------------------------------------------

♣Coś o sobie: Oh :-), dużo by tutaj opowiadać no cóż. Nazywam się Radosław jestem spokojną tolerancyjną osobą  nie znosze obrażania innych osób w swoim otoczeniu jak i sam nikogo nie obrażam staram się raczej pomagać. Pochodzę z drugiego najbardziej zaludnionego miasta w polsce jakim jest Kraków. Aktualnie uczęszczam do technikum komunikacyjnego w Krakowie jest to najwybitniejsza szkoła informatyczna w tym wspaniałym mieście. Moja mama miała problem z moim urodzeniem dlatego spędziła 2/3 ciąży w szpitalu aby mogła mnie urodzić. Na szczęście ciąża się powiodła i cała rodzina była szczęśliwa iż moi rodzice mają dziecko. Posiadam dużą kochającą siebie rodzina która w każdej sytuacji wspiera siebie jak najbardziej można. W przyszłości planuje zostać programistą HTML, CSS, Java, JavaScript oraz C++.

♣Zainteresowania: Już od dziecka interesowałem się architekturą. Pamiętam jako 4 latek budowałem moje pierwsze budowle które może nie były bardzo dobre lecz jak na 4 latka był one naprawdę dobre. Na dziesiąte 8 lat dostałem grę w której mogłem rozwinąć moją kreatywność a była to nikt inny jak MineCraft. W niej budowałem pierwsze budynki w stylu modern. Po pewnym czasie samo MC już mi się znudziło i zacząłem instalować modyfikacje, od tamtej chwili zacząłem się interesować informatyką. Nadszedł czas gdy instalacje modyfikacji już mi się znudziły więc postanowiłem stworzyć serwer MineCraft na hamahi, podczas tworzenia serwera nauczyłem się trochę javy. Gdy kolega poinformował mnie o modyfikacji do GTA Sa która nazywała się MTA:SA, postanowił ją pobrać a następnie zainstalować. Odpaliłem MTA dołączyłem na randomowy serwer i po 2h MTA zostało moją ulubioną grą. To co najbardziej spodobało mi się w w mta to: map editor oraz LUA, W edytorze potrafie spędzisz 10h bez przerwy dlatego zdobyłem duże doświadczenie i ludzie nazywają mnie Profesjonalnym map edytorem zaś z LUA nie poszło mi tak dobrze gdyż nie rozumiem dużo funkcji itd, lecz potrafię napisać prostą prace. Zacząłem również się interesować forami, na początku fluxbb potem mybb a skończyło się na ipb(najwydajniejszy silnik do for).

♣Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?: To zależy czy będą mieć wolne, lecz sądzę iż będę spędzać od 3h do 10h dziennie.

♣Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?: Tak, dostosuję się pod polecanie wyższych rang gdyż one prowadzą serwer a jest to duża i ciężka praca a ja im tylko w tym pomagam.

♣Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?: Dlaczego ja ?? hmm dobre pytanie. Bardzo dużo razy urzędowałem jako Moderator/Administrator, związku z tym posiadam duże doświadczenie związane z opiekowaniem się serwerem oraz graczami którzy na nim grają. Jako moderator organizowałem dużą ilość eventów typu: paluszki oraz często organizowałem ZTP, Derby. (informacje dotyczące mojego charakteru zostały napisane wyżej.)


Dziękuje za rozpatrzenie mojego podanie o Moderatora.
Pozdrawiam całą ekipe PYS. :-)

Ostatnio edytowany przez Donald (2016-12-29 16:00:25)


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#17 2016-12-29 16:07:34

Jx2JZ
Użytkownik
Skąd: Los Santos
Dołączył: 2016-12-29
Liczba postów: 1
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię: Jakub

Wiek: 13 (do 14 3 mies. :-) )

Staż na serwerze: 660min

Login przy logowaniu: 2JZ

Serial: A0D8C38BEA668EE28C21B28DB58245A1

Coś o sobie: Jestem miłym, przyjaznym chłopakiem, który stara się być dobry w kierunku do innych. Jestem w pierwszej klasie gimnazjum, jestem wielkim fanem motoryzacji i Szybkich i Wściekłych.

Zainteresowania: Motoryzacja - głównie samochody typu JDM czyli japońskie, wyścigi o raz piłka nożna - taka bardziej amatorska, ale sobie daję radę. :-)

Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?: Potrafię przesiedzieć nawet kilka godzin, w takim przypadku, gdy nie zwracam uwagi na otoczenie. Więc myślę, że ja coś spróbuję zdziałać ( wraz z graczami wyżej )

Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?: Myślę, że tak, co prawda nie byłem nigdy w administracji, ale tym razem wolę spróbować.

Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?: Tak wiele razy widzę wszędzie, dosłownie wszędzie, odwalanie, taranowanie i inne rzeczy, a administracja nie za często zwraca na to uwagę.

Życzę wszystkim powodzonka. [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Jx2JZ (2016-12-29 16:12:52)

Offline

#18 2016-12-29 17:43:24

Kapec6969
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-29
Liczba postów: 2
WindowsChrome 51.0.2704.79

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię:Bartek
Wiek:15
Staż na serwerze:29.12.16 11:09 (316min)
Login przy logowaniu: Kapec6969
Serial:F490AD079A297EE145E5EE96206C0BB4
Coś o sobie:Mam na imie Bartek. Mam 15 lat . Chodze do gimnazjum. Naleze do frakcji ASA.
Zainteresowania:Gry/Muzyka
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?:4-7h
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?:Tak
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?:Mysle ze dalbym sobie rade. Bardzo lubie grac na tym serwerze. Na serwerze jest mało administratorow aktywnych a ja chce dawac przykład aktywnego moderatora

Offline

#19 2016-12-31 15:53:51

jojk33
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-31
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 35.0.1849.0

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Imię: Patryk
Wiek: 12
Staż na serwerze: Od dzisiaj narazie 30 minut ale będę miał jeszcze około 1000 i więcej na jednym serverze miałem 3451 minut.
Login przy logowaniu: jojk33
Serial: E65E2DC9A649DA94D7EDE1C61F45BB12
Coś o sobie: Cześć mam na imię Patryk mam 12 lat mieszkam na wsi chodzę do 6 klasy podstawówki. Lubię grać w gry typu mta:sa lub cs:go. Lubie też uprawiać różne sporty np:piłkę nożną,piłkę ręczną oraz koszykówke. Chodzę na treningi w sapsach w których też jestem bardzo dobry. W piłkę nożną jestem dobry jak pomocnik ale najlepszy jako obrońca poprostu na obronie jestem jak Pazdan. W piłkę ręczną jestm dobry zawsze gram podaniami żeby przeciwnik był zdezorientowany a potem z wyskoku gol. W koszykówke też jestem dobry na mojego przyjaciela ponieważ mam dużą siłę w baże jak ktoś biegnie to ja z bara nie za mocno ale nie za letko żeby przeciwnik piłki nie miał. Ale mam minusy w koszykówke ponieważ nie jestem też najwyższy.
Zainteresowania: Motoryzacja np: unikatowe samochody,gry komputerowe typu: rpg,strzelanki,gry wieloosobowe oraz gry wyścigowe,muzyka przeważnie remixy lub trap ale taki z mega basem,nowe konsole ósmej generaci.
Ile czasu dziennie będziesz spędzał na serwerze?: 3h-10h na serverze, na forum 2h-3h
Czy dostosujesz się pod polecenia wyższych rang?: Owszem,myślę że poradze sobie z poleceniami bardzo dobrze.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy przyjąć?: Dlaczego ja dobre pytanie. Jestem ogranięty wiele godzin poświęcam na grę w mta:sa. Umiem dobrze ortografię wienc nie pomyle się  a prynajmniej nie powiniennem. Ogarniam komędy np:/warn jojk33 nie odwalaj,/k jojk33 CBK,/zpj jojk33 1 h Odwalnie Służb mundurowych.Bymłem nie raz na serverach moderatorem,adminstratorem i to na takich bardzo dużych serverach 70/140 i więcej.

Ostatnio edytowany przez jojk33 (2016-12-31 16:02:30)

Offline

#20 2017-01-01 10:47:41

BoskiGr
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-29
Liczba postów: 7
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja na moderatora Grudzień/Styczeń 2016/2017

Ludzie rekrutacja juz dawno byla ci co znow pisza podania [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
avastandarpg - komunikacyjne - garaz-afena - leagueofswietlica - projectsantos