Play Your Story

Nowy wymiar rozgrywki!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-30 19:54:33

Donald
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2016-12-29
Liczba postów: 8
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Degrad

W tym wątku nie będę się za bardzo rozpisywać, nie wiem dlaczego i z jakiego powodu dostałem degrada, Hiszorek nie chce mi podać powodu. Nic nie zrobiłem złego a jeżeli to chciałbym otrzymać dowód albo wytłumaczenie. Jeżeli nic nie otrzymam to Hiszorek naprawdę nie nadaję się na funkcje właściciela i na pewno potwierdzi to nie jedna osoba z dużym doświadczeniem.

Jeżeli wątek zostanie usunięty jak reszta podobnych to tym bardziej sądzę iż Hiszorek się do tego nie nadaje.


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#2 2016-12-30 20:13:56

Sanger
Administrator
Skąd: San Andreas (San Fierro)
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 14
Windows 7Opera 42.0.2393.94

Odp: Degrad

Aktualnie Hiroszek na forum nie ma żadnych praw, jest tylko zwykłym użytkownikiem, ponieważ JA stworzyłem forum i JA je całe moderuje. Tak apropo degradacji Donalda, też się dziwie. Hiroszek w ogóle nie potrafi zarządzać serwerem i co jest dla serwera dobre. Z takim postępowaniem na serwerze będzie grało coraz mniej, i mniej graczy aż w końcu ich liczba sięgnie nie wiem 3-5? Co z tego że serwer będzie stał jak i tak nikt nie będzie na nim grał?!

Offline

#3 2016-12-30 21:31:55

Gumiś
Zbanowany
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 0
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Degrad

To jest tylko i wyłącznie twoja opinnia [dblpt]) są powody do zmian i zmiany będą [dblpt]) A Administratora ma na okres próbny 3 dni [dblpt]) i sie nie spinajcie

Offline

#4 2016-12-30 21:32:58

Sanger
Administrator
Skąd: San Andreas (San Fierro)
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 14
Windows 7Opera 42.0.2393.94

Odp: Degrad

My się nie spinamy, tylko potwierdzamy fakty

Offline

#5 2017-01-03 23:00:26

Donald
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2016-12-29
Liczba postów: 8
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Degrad

Sanger napisał/a:

My się nie spinamy, tylko potwierdzamy fakty

Sanger, masz rację co do tego iż Hiroszek się nie nadaje na tą funkcje. Dlatego kończę gre na tym serwerze gdyż nie będę marnować mojego doświadczenia dla właściciela który nawet tego nie docenia iż mają taką osobę w ekipie(to samo uważam o Sangerze). Po za tym denerwuję mnie to iż, Po pierwsze admnistratorzy kickują się bez żadnego powodu. Po drugie że nakładają warny z bez sensowną treścią. Po trzecie dużo klną, a najbardziej rozwaliła mnie akcja SAPD(KieRoNa)  z gangiem Ahmed Team gdyż groził on ukaraniem gracza który nic złego nie uczynił. Następnie nałożono na niego karę w postaci jail'a(24h) z powodem: na własne życzenie. Rozumiem ten powód ale został prowokowany banicją przez KieRoNa. Dobry Administrator nigdy by nie popełnił tego że tak powiem "głupiego błędu". Ten fakt potwierdza iż KieRoN nie nadaje się na tą funkcje gdyż nie posiada doświadczenia. Sanger powinien otrzymać awans gdyż na pewno lepiej by spełniał tą funkcje a KieRoN degrada.


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lastlegion - air-doktor - bgt - karanowi - spolszczenia