Play Your Story

Nowy wymiar rozgrywki!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-30 16:10:10

Sanger
Administrator
Skąd: San Andreas (San Fierro)
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 14
Windows 7Opera 42.0.2393.94

Dyskusja na temat degradacji KieRoNa z posady administratora

Witajcie użytkownicy forum! Jak już mogliście w sumie po tytule zauważyć, chciałbym poruszyć temat KieRoNa. Otóż po moim wieloletnim doświadczeniu na scenie RolePlay czy też RolePlayGaming, to co zrobił Hiroszek jest niedorzeczne. Owszem przyjmuję fakt, że jest to jego serwer i robi co chcę, ale w życiu nie usłyszał chyba słowa "sprawiedliwość", sprawa wygląda następująco; jak już większość mogła zauważyć w dniu dzisiejszym tj. 2016-12-30 na forum ukazało się aż sześć skarg na wspomnianego już użytkownika (KieRoN) dotyczących albo nadużywania swoich praw moderatora na służbie we frakcji, albo nieodpowiednie zachowanie, nie dające wcale dobrego przykładu innym. Baaaardzo dużo graczy zatwierdziło ten fakt jednocześnie prosząc administracje ROOT o zdegradowanie go z tej funkcji. Zapomniałbym również wspomnieć, że został on wydalony z San Andreas Police Department właśnie z tego powodu. Mimo to Hiroszek po wejściu na serwer, zamiast zdegradować, awansował KieRoNa na stopień administratora. Jak już wcześniej mówiłem, zachowanie to jest moim zdaniem niedorzeczne i bezsensowne, w ten sposób serwer może się tylko pogrążyć. Nie jest to żadna skarga, chciałbym tylko poinformować społeczność serwera Play Your Story i przede wszystkim Hiroszka, że przy takim nastawieniu serwer może po prostu w niedługim czasie upaść.


Proszę przemyśleć tą sytuacje, zwracam się tutaj do odpowiednich osób z administracji jak i graczy, i pisać komentarze apropo swojego poglądu na ten temat.

Sanger

Offline

#2 2016-12-30 17:29:23

Donald
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2016-12-29
Liczba postów: 8
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Dyskusja na temat degradacji KieRoNa z posady administratora

Święta racja, Hiroszek zanim podejmie decyzje powinien się nad nią zastanowić min. 10 razy. Dzisiaj dostałem degrada nie wiem z jakiego powodu nawet mógł mnie upomnieć co robię źle a następnie napewno bym już tak nie zrobił. No cóż jak mogłem nie popełnić błędu jeżeli Regulamin supportów nie istnieje tak samo jak regulamin serwera. Hiroszek proszę ciebie abyś przemyślał mojego degrada. Dlaczego KieRon dostał awans ? Hmm za to że ludzie napisali na niego 6 skarg, tak ?? Przemyśl to proszę.


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#3 2016-12-30 19:35:32

BoskiGr
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-29
Liczba postów: 7
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Dyskusja na temat degradacji KieRoNa z posady administratora

Jestem za

Offline

#4 2016-12-30 21:26:54

JesteReK
Moderator
Skąd: Darłowo
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 7
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Dyskusja na temat degradacji KieRoNa z posady administratora

Nie chce się wypowiadać, ale decyzje w tym wątku powinnien podjąć Hiroszek.
Moderator JesteReK
Pozdrawiam


Cele serwerowe: Lider frakcji, Administrator, Wszystkie autka z serwera, Organizacja, Bogactwo
Spełnione: Lider frakcji, Wszystkie autka z serwera, Organizacja, Bogactwo

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
minecraftextra - redplanet - bgt - lastlegion - wildbears