Play Your Story

Nowy wymiar rozgrywki!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-30 11:39:42

ShadowBiceps
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 8
WindowsChrome 55.0.2883.87

Podanie 100% od shadowa

1.Nick:ShadowBiceps
2.UID:65
3.Wiek:15lat
4.Ile czasu możesz poświęcić dziennie na grę na duty?:8-10h w weekend oczywiście w tygodniu 4-7h
5.Czy wiesz co oznacza termin "Uprzywilejowany"?:Pojazd uprzywilejowany w ruchu drogowym -jest uczestnikiem ruchu o specjalnych uprawnieniach, oznaczonym w specjalny sposób dla odróżnienia od zwykłych pojazdów.Do pojazdów uprzywilejowanych należą głównie te używane w związku z ratowaniem życia i mienia ludzkiego, bądź usuwaniem skutków katastrof, są nimi także pojazdy służb odpowiedzialnych za zachowanie bezpieczeństwa - w szczególności Policji.
Pojazdy uprzywilejowane wysyłają odpowiednie sygnały:
- świetlne sygnały przerywane (błyskowe) ustalonego koloru (zazwyczaj niebieskiego lub czerwonego), w Polsce obowiązkowo koloru niebieskiego - czerwony w zasadzie przeznaczony jest tylko do jazdy w kolumnie.
-dźwiękowe sygnały o zmiennym tonie.
6.Coś o sobie [ 3 rozbudowane zdania ]:Coś o mnie [dblpt]D.Siemka Jestem Kacper mieszkam w Niemczech w Stuttgardzie interesuje się jazdą na motorze oraz malowaniem lubie tagże bardzo programować  i  przeszłości chce zostać iformatykiem.Moje hobby to jazda na motorze oraz łapanie ryb.Bardzo lubie grać na serverach rp i się wcielać w role.Lubie nowe przyjaźnie i nowe grupy jestem miłą osobą i nie lubie kogoś obrażać bez powodu nie nawidze kłamać albo oszukiwać i nie lubie jak ktoś mnie oszukuje [dblpt]) Nie rospisuje się bo nie wiem co dalej napisać sry /;/
7.Dlaczego ty? [ 3 rozbudowane zdania ]:Dlatego, iż chcę dbać o bezpieczeństw graczy, dokształcać się w dziedzinie straży pożarnej etc. Lubię uczęszczać na wszelkie treningi i zdarzenia, a PSP umożliwiła by mi to bardziej. Interesuje się wojskiem, co wspomniałem wyżej, a straż i jej treningi, bardzo by mi przypominała wojska. Dodatkowo przekazał bym swoją wiedzę innym strażakom na temat różnych technologi, wojska etc. Chętnie bym też rozwijał serwerową straż PSP. Szanuję, również Straż Pożarną, w "realu" ze względu na to, że ryzykują życie, abyśmy mogli dobrze spać po nocach. Kocham adrenaliną i gdy coś się dzieje, dlatego lubię straż pożarną. Posiadam wiedzę z zakresu, inżynierii (budynki, maszyny wojskowe, lotnictwo etc.)
8.Czy zapoznałeś się z bindami ?:Tak przeczytałem je już 3 razy
9.Czy wiesz, że możemy odrzucić twoje podanie bez podawania powodu?:Tak wiem
10.Jak bardzo potrafisz odgrywać RP [Od 1 do 10]:10
15.Podpis:ShadowBiceps


Pozdrawiam Gorąco PSP                                                                                                                                                                                                                                                       Ps:Sry Za Wczorajsze

Offline

#2 2016-12-30 13:07:43

Karkeom
Moderator
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 15
Windows 7Firefox 48.0

Odp: Podanie 100% od shadowa

Odrzucam Nie pisz więcej podań bo widzę że nie umiesz dokładnie przeczytać bez sensu piszesz te podania.. . Zamykam.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
karanowi - spolszczenia - redplanet - muzykaklasyczna - bgt