Play Your Story

Nowy wymiar rozgrywki!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-30 00:07:35

PolskiDariusz
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 3
WindowsChrome 55.0.2883.87

Podanie Do PSP - PolskiDariusz

✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽
1.Nick: PolskiDariusz
2.UID: 64                        ✽ ✽ ✽
3.Wiek: 15 Lat Od 30 Grudnia✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽
4.Ile czasu możesz poświęcić dziennie na grę na duty?: Żależy Od Dnia: Od Pon do Czw - 16:00 - 22:00, Od Pt do Soboty - 12:00 - 24,0,1,2,3:00  [dblpt]D ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽
5.Czy wiesz co oznacza termin "Uprzywilejowany"?: Tak (pojazd wysyłający sygnały świetlne w postaci niebieskich świateł błyskowych i jednocześnie sygnały dźwiękowe o zmiennym tonie) [dblpt])                                                                                                                                                                                                                                                                           
6.Coś o sobie [ 3 rozbudowane zdania ]: Mam Na Imię Dariusz i Mam 15 Lat. Interesuje Się Informatyką i Programowaniem. Bardzo Lubie Grać W Gry O Typach RPG, RP.
7.Dlaczego ty? [ 3 rozbudowane zdania ]: Ponieważ Słyszałem Że U Was Jest Fajna Atmosfera. Umiem Dobrze Odgrywać RP. Po prostu Lubię Tą Frakcje! [dblpt]) ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽    
8.Czy zapoznałeś się z bindami ?: Ja Bez Bindów Żyć Nie Mogę!                                              ✽✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽
9.Czy wiesz, że możemy odrzucić twoje podanie bez podawania powodu?:No Wiem [dblpt][pion] [dblpt][pion]
10.Jak bardzo potrafisz odgrywać RP [Od 1 do 10]: Takie Mocne 6!✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽
11.Podpis: PolskiDariusz ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽
✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽ ✽

Offline

#2 2016-12-30 01:24:43

Karkeom
Moderator
Dołączył: 2016-12-28
Liczba postów: 15
AndroidChrome 54.0.2840.85

Odp: Podanie Do PSP - PolskiDariusz

Popraw błędy narazie odrzucam.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bgt - kilomc - lastlegion - redplanet - spolszczenia